18.02.17 ЮвілейЮвілей – це рідкісна подія, яка варта того, щоб відзначити її яскраво, розкішно та під гучні музичні композиції.
Банкетний зал ArtHall став місцем проведення цього свята душі та тіла на честь прекрасної та чарівної іменинниці Олени. Винуватку урочистості та її гостей чекали ввічливий персонал, елегантна прикраса зали та талановита команда шоу-програми, що створила чудовий настрій та зробила захід насиченим та незабутнім. Урочистість, повна позитиву та веселощів


Чарівна атмосфера банкетного залу стала фоном для помпезного гуляння. У стінах ArtHall – популярного ресторану в Одесі – переміг його величність Свято, над створенням якого працювала дружна команда артистів: Ведучий Олексій Рябоволік. Невтомний та енергійний, він не лише взяв на себе проведення заходу, а й виконав безліч романтичних пісень для чарівної Олени та всіх, хто прийшов на захід.


Дует Баяніста та Балалаєчника. Учасники шоу «Україна має талант» виконали на музичних інструментах із багатовіковою історією безліч світових хітів, які підкорили серця мільйонів. У банкетному залі ArtHall їхня неймовірна музика звучала ще яскравіше, а світловий акомпанемент доповнив цю магію звуку. Творчість цих хлопців нікого не залишила байдужою: гості охоче йшли в танок і із задоволенням підспівували.


Ансамбль "Слов'яни". Запальні українські пісні виконали учасники інструментального колективу у національних костюмах. Артисти залучили всіх до динамічних танців і навіть відвели в хоровод.


Анна Коломійцева з пісочною анімацією. Банкетна зала ArtHall створила всі умови для того, щоб пісочна історія, присвячена винуватці урочистості Олені, стала цвяхом програми та приємним завершенням цього вечора.


Фотограф та відеооператор Костянтин Марченко. Залишаючись непомітним для гостей, він зміг сфотографувати найяскравіші моменти заходу, щоб надалі можна було повернутися до приємних емоцій та виступів артистів


Організація заходу була продумана до дрібниць, тож усі залишилися задоволені. А головне – прекрасна іменинниця спромоглася відчути себе справжньою королевою, для якої можливо зробити все що завгодно, у тому числі й подарувати буйство радості та веселощів лише на її честь.

Банкетный менеджер
(048) - 770 - 80 - 70

Написати адміністратору