Ресторан в Одесі

з банкетними залами від 10 до 250 осіб, в історичному центрі міста. Розташований в 5-ти хвилинах від Приморського бульвару та Потьомкінських сходів. Найкраще місце для вечері в ресторані, після променаду старою Одесою.

Авторська кухня та неймовірна атмосфера театру вар'єте стане чудовим завершенням вечора вихідного дня, романтичного побачення чи статі офіційної зустрічі. У меню ресторану завжди традиційні страви Одеської та Європейської кухні. З регулярними новинками від Шеф-кухаря. Винну карту ресторану представлено як широко відомими сортами: Франції, Італії, Грузії, Іспанії, Америки та Чилі. Так і маловідомими "родзинками" ретельно зібраними по всьому світу.

Інтер'єри залів ресторану задовольнять найвишуканіші смаки від невеликих кабінетів у стилі шикарних залів дореволюційної Одеси з розкішними меблями, дивовижною ліпниною на стелях та стінах - у поєднанні з картинами, кованими світильниками та гобеленами. До манірного стилю Англійських камінних залів з масивними кріслами, м'якими килимами та портьєрами на вікнах, виконаних у темних тонах з теплим світлом.

Всі зали ресторану оснащені сучасним медіа - обладнанням для забезпечення звукового та відео супроводу заходів, що проводяться.

Забронювати стіл
(048) - 770 - 80 - 70

Написати адміністратору