Тріумф до 250 осіб

Одеса, вул. Гоголя 12

Банкетний зал на 250 осіб для урочистих заходів розрахований на проведення банкетів, весіль, ювілеїв, корпоративів із великою кількістю гостей. Зал обладнаний сучасним світловим та звуковим обладнанням, двома проекторами та сценою в центрі зали. Ідеально підійде для проведення банкету, офіційного прийому чи іншого заходу з великою кількістю гостей. Інтер'єр залу виконаний у ненав'язливому “римському” стилі, з масивними колонами, арочною стелею та прикрашений скульптурами коней.

Банкетний менеджер
(048) - 770 - 80 - 70

Ноблес до 100 чол

Одеса, вул. Гоголя 12

Банкетний зал на 100 осіб, виконаний у стилі Бароко та Арт-деко з художньою ліпниною на стелі та стінах із розкішними меблями з натурального дерева. Багате оздоблення просторого та світлого залу ідеально підійде для святкування весілля чи ювілею від 50 до 100 осіб. Кована люстра в середині зали доповнює відчуття розкоші та багатства королівських будинків Європи XVII-XIV ст. Святкування весілля чи ювілею у такій залі залишить спогади на довгі роки.

Банкетний менеджер
(048) - 770 - 80 - 70

Ред рум до 25 чол.

Одеса, вул. Гоголя 12

Комфортна невелика зала на 25 осіб для святкування сімейної урочистості або маленького весілля. Також зал ідеально підійде для підлоги офіційних прийомів та ділових переговорів. Банкетний зал у центрі Одеси - зручно розташований для прийому іноземних гостей та ділової вечері.

Банкетний менеджер
(048) - 770 - 80 - 70

Англійський 30 чол

Одеса, вул. Гоголя 12

Затишний банкетний зал, для невеликої урочистості виконаний у теплих – шоколадних тонах з м'якими меблями та вишуканим оздобленням. Розкіш, у палацовому стилі поєднана з Англійською чистотою та стриманістю – ідеально поєднується в інтер'єрі банкетного залу. Зал ідеально підійде для святкування весілля або будь-якої іншої урочистості у ресторані.

Банкетний зал оснащений сучасним звуковим та медіа обладнанням та також підійде для ділових переговорів, презентацій чи зустрічі ділових партнерів.

Обслуговування та кухня ресторану Art hall задовольнять гастрономічні примхи найвибагливіших гостей та залишать незабутні враження про проведену урочистість.

Банкетний менеджер
(048) - 770 - 80 - 70

Написати адміністратору