Організація та проведення урочистостей під ключ

«Арт Холл» ми допоможемо вам організувати весілля або будь-яку іншу урочистість - під ключ
Ми понад 15 років займаємося організацією весіль, свят, ювілеїв та інших урочистостей. Ми співпрацюємо з більш ніж 200 різних провідних, музикантів, шоу-програм, фотографів, операторів та інших організацій супутніх організації весіль та урочистостей, в Одесі та по всій Україні. Ми візьмемо на себе більшість клопотів та дрібниць щодо організації головної події у вашому житті.

Організація та проведення весілля під ключ

Довгоочікувану заяву подано. Дата призначена. Починаємо організацію весілля. Перше, що необхідно зробити, це чітко і ясно прописати список гостей. Прописати кожного гостя, вказавши вік, стать, наявність дітей та приблизно прикинути смаки та уподобання.

Від того, наскільки докладно ви підготуєте список гостей залежить, чи не половина успіху заходу. Повірте - на весіллі, на яке запрошені в основному родичі віком 45 і вище, сучасний ді-джей з скаженою танцювальною програмою буде виглядати так само як сумна тамада на весіллі, де гості в основному друзі та колеги не старші 30-ти.

Після того, як ви остаточно визначилися зі списком гостей. Переходьте до банкетного залу. До того як не буде обрано залу, навіть не намагайтеся підбирати інше. Інакше ризикуєте потрапити у безглузду ситуацію. Давши завдаток, наприклад музикантам, почути від них - «Ми в цьому ресторані не працюємо». Або від фотографа – «Тут мені не підходить світло». Хоча з такими профі слід відразу прощатися і видаляти їх номер з телефонної книги. Це ваше(!) свято та його організатори зобов'язані підлаштуватися під ваші бажання. Та й усі вони при першій же зустрічі поставлять вам резонне питання – «Де проходитиме весілля?». Досвідчений адміністратор банкетного залу, швидше за все, запропонує вам кілька варіантів прикрас залу та весільне меню на банкетний стіл. А також виготовлення весільного торта на замовлення. Все це повинно бути в будь-якому ресторані, що поважає себе.

Наступним етапом при організації весілля буде тамада ведучий. Саме з ним необхідно детально обговорити сценарій майбутнього свята. Важливо розуміти, що тамада ведучий має не лише давати слово гостям та проводити конкурси «мумія з туалетного паперу», а бути повним координатором протягом усього заходу. Саме тому вибір тамади ведучого важливий чинник при організації весілля. Не полінуйтеся провести кілька зустрічей із різними людьми, вислухати та порівняти їх.

Після того, як затверджено остаточний сценарій свята, можна сміливо зайнятися пошуком музичного супроводу для проведення весілля. Як правило, багато сучасних ведучих працюють зі своїми музикантами або як мінімум звукооператорами. Адже це непоганий варіант вони швидше за все давно працюють у парі і шанс того, що музичний супровід тих же конкурсів буде «не в тему» ​​і/або не вчасно зводиться до нуля. При цьому якщо ви хочете запросити до себе на весілля, наприклад джаз-банд з живим саксом і клавішами, це ніяк не повинно заважати професійному ведучому та його звукооператору. Повторимося – це ваше свято! Далі можна сміливо приступати до пошуку фотографа та/або відеооператора. Тут особливого зв'язку з рештою учасників процесу організації весілля немає. Фотографи та відео-оператори на весіллях працюють «автономно» та непомітно. Додатково, залежно від ваших бажань та бюджету, можна підібрати кілька номерів однієї або декількох шоу-груп, салют та інші радості.

Банкетний зал «Art hall»пропонує професійну організацію та проведення весіль під ключ.

Написати адміністратору