Организация и проведение торжеств под ключ

«Арт Холл» ресторан с большой летней террасой и двумя отдельными банкетныйми залами
в Одессе, распахнул свои двери в курортной зоне Южной пальмиры, у Черного моря, среди удивительно живописной природы. Посетив наш ресторан, Вы сможете проникнуться романтической атмосферой интерьера, испробовать неповторимую кухню и просто расслабиться, забыв о повседневной суете обыденной жизни.

Весільний торт

Великий, красивий, святковий і найсмачніший. Саме таким має бути весільний торт. Сьогодні чи не кожна кондитерська та ресторан пропонують найрізноманітніші весільні торти та короваї. За традицією весільний торт виносять під кінець урочистостей. Молодята разом його розрізають. З'їдають саами найкращий шматочок і після цього їм кричать – «солодко!». Вважається, що з цього моменту все «гірке» (що було в житті молодих до знайомства один з одним) залишається в минулому і тепер на них чекає солодке спільне життя. Потім весільний торт лунає гостям або…

Порівняно нещодавно з'явилася чудова традиція продавати шматочки весільного торта гостям. Молоді ріжуть торт по шматку і починають аукціон із продажу. Платою можуть бути як гроші, так і альтернативне завдання у вигляді танцю або поцілунку сусіда або чого ще ви самі придумаєте. На додачу до торта рекомендується продати келих шампанського або чарку чогось по гаряче. Весела розвага гостям та надбавка до бюджету вам – забезпечена.

Солодко - вам дорогі молодята!

Банкетний ресторан Art hall пропонує найкращих виробників весільних тортів у Одесі.

Написати адміністратору