Организация и проведение торжеств под ключ

«Арт Холл» ресторан с большой летней террасой и двумя отдельными банкетныйми залами
в Одессе, распахнул свои двери в курортной зоне Южной пальмиры, у Черного моря, среди удивительно живописной природы. Посетив наш ресторан, Вы сможете проникнуться романтической атмосферой интерьера, испробовать неповторимую кухню и просто расслабиться, забыв о повседневной суете обыденной жизни.

Весільне меню

Будь-який банкетний ресторан або зал пропонує величезний асортимент страв, закусок та напоїв. Розібратися в цьому достатку з першого погляду буває важкувато. І дуже часто ресторани користуються вашим нерозумінням, чого скільки потрібно і намагаються навантажити вас по максимуму, а себе по мінімуму.

Щоб не заплатити купу грошей і залишитися з «порожнім столом», достатньо дотримуватися кількох простих правил при складанні весільного меню.

1. Жодна людина не в змозі з'їсти за вечір більше кілограма їжі. При складанні весільного меню слід відштовхуватися приблизно від 500-700 грам на одного гостя. Тому уважно перегляньте вагу запропонованих вам страв та можливо, що кількість порцій можна буде скоротити. Звичайно, на святах бувають люди, що дуже люблять поїсти – але це виняток і ви напевно знаєте про них.

2. Пора року проведення банкету безпосередньо залежить від кількості необхідної їжі. Тепла пора року не особливо схильна до рясного споживання жирної та ситної їжі. У спеку будуть, їсти менше і переважно легкі овочеві закуски. Хоча взимку буде навпаки. Потрібно наголосити на ситність закусок і страв.

3. Асортимент страв на банкетному столі може бути найрізноманітнішим, все залежить від ваших побажань та бюджету. Обов'язковими на весільному столі мають бути:

  • холодні м'ясні закуски (3-4 види);
  • холодні рибні та виготовлені з морепродуктів закуски (1-2 види);
  • холодні овочеві закуски (3-4 види);
  • салати холодні (3-4 види);
  • гарячі м'ясні, рибні та овочеві закуски (3-5 видів);
  • основні гарячі страви (2-3 види) бажано також розділити на м'ясні, рибні та страви з птиці;
  • свіжі овочі та фрукти;
  • десерт;

Цей перелік не є прямим посібником до дії, це приблизний розрахунковий мінімум.

4. Спиртні напої. Ресторанна націнка на спиртне досягає 300% і вище, і, м'яко кажучи, «кусається». Найпоширеніше питання – «Чи можна своє спиртне?» Відповідь НІ! І тут справа не лише у законі про захист прав споживачів, який зобов'язує підприємця стежити за якістю продукції, яка споживається у його закладі. Але й у найпростішому. Якщо, не дай боже, куплена на ринку горілка виявиться неякісною свято і спогади про нього буде зіпсовані всім, починаючи від ваших гостей закінчуючи директором ресторану. Наочний приклад тут. Усі нормальні ресторани та банкетні зали вже давно знайшли альтернативу. При замовленні банкету вони надають солідну знижку на спиртне і всі залишаються задоволені.

Кількість спиртного слід розраховувати приблизно 0.5 літра міцного алкоголю на одного дорослого чоловіка та 0.5 літра легкого спиртного на одну дорослу жінку. Точно не помилитеся, та якщо трохи залишиться на ранок не страшно.

5. Обов'язково обмовте варіант додаткових замовлень гостей. Звичайно, всі гості порядні і якщо, що й замовляють, оплачують самі. Але можуть просто забути. А в кінці вечора ви приємно здивуєтеся додатковому рахунку (наприклад, на чай і каву гостей) на кілька зайвих сотень, а то тисяч. Не варто соромитися потрапити у незручну ситуацію. Якщо ви скажете адміністратору, що за додаткові замовлення гостей вони розраховуються самі. Адміністратор попередить про це персонал, який тактовно розрахує їх.

Банкетний ресторан Arthall підбере та підрахує оптимальне весільне меню спеціально для вас за найщаднішими цінами в Одесі.

Написати адміністратору