Організація та проведення урочистостей під ключ

Арт Холл ресторан з великою літньою терасою та двома окремими банкетними залами
в Одесі, відчинив свої двері в курортній зоні Південної пальмири, біля Чорного моря, серед дивовижно мальовничої природи. Відвідавши наш ресторан, Ви зможете перейнятися романтичною атмосферою інтер'єру, випробувати неповторну кухню і просто розслабитися, забувши про повсякденну суєту повсякденного життя.

Шоу програма на весілля

Розвага гостей здебільшого лягає на плечі ведучого та музикантів. Але все ж кілька ексклюзивних і цікавих виступів артистів весільних шоу-програм розбавлять ваше весілля і внесуть певну родзинку.

Варіанти шоу-програм для весілля можуть бути найрізноманітнішими. Виступ інструментальних ансамблів чи соло виконавців (скрипалі, саксофоністи, трубачі, гітаристи), співаки різноманітних жанрів (джаз, рок, реп, R&B, піп і навіть шансоньє), різноманітні музичні гурти, ілюзіоністи, танцювально-інструментальні колективи (циганські, народні, національні) ), танцюристи (латинські, східні, кабаре, класичні, бальники), і артисти різноманітних оригінальних жанрів, без сумніву, прикрасять ваше весілля і додадуть йому фарб.

При виборі артистів шоу-програм слід враховувати їх стиль та жанр роботи. Головне не переборщити. Наприклад, оригінальні танцівниці можуть піднести не приємний сюрприз у вигляді вульгарності або ще чогось гірше. Попередньо подивіться їх виступи і на зустрічі не соромтеся ставити запитання, що вас цікавлять. Які на них будуть костюми, як саме їхній номер проходитиме, як вони взаємодіятимуть із гостями під час номера, скільки часу він триває.

Також погодьте їх виступ із провідним та адміністратором банкетного залу чи ресторану. Не кожен зал готовий прийняти факірів чи артистів із екзотичними тваринами. Ведучий у свою чергу повинен знати, кого і коли вставити в сценарій вашого весілля. Ідеально звичайно проводити зустріч із артистами весільної шоу-програми у самому банкетному залі разом із адміністратором та ведучим. І артистам і вам буде простіше продумати і проговорити.

Щодо цін на послуги артистів шоу-програми на весілля в Одесі, тут немає певних критеріїв. Це можуть бути талановиті студенти циркового училища, які покажуть чудовий акробатичний номер за скромний гонорар. Або дорогий шоу-балет із яскравим і яскравим виступом. Під час обговорення ціни на послуги шоу-програми в Одесі, зверніть увагу на їх попередні роботи. Якщо номер здається вам вартим заявленої ціни сміливо погоджуйтесь. Банкетний ресторан Art hall пропонує великий вибір весільних шоу-програм в Одесі.

Написати адміністратору