Організація та проведення урочистостей під ключ

Арт Холл ресторан з великою літньою терасою та двома окремими банкетними залами
в Одесі, відчинив свої двері в курортній зоні Південної пальмири, біля Чорного моря, серед дивовижно мальовничої природи. Відвідавши наш ресторан, Ви зможете перейнятися романтичною атмосферою інтер'єру, випробувати неповторну кухню і просто розслабитися, забувши про повсякденну суєту повсякденного життя.

Фотограф відео оператор на весілля

Відобразити одну з найважливіших подій у вашому житті на фото і відео і при цьому через багато років переглядати найяскравіші моменти вашого весілля завдання, що потребує професіоналізму та дорогого обладнання. Давайте розглянемо три варіанти весільної зйомки.

Варіант перший ви не морочитесь пошуком дорогого фотографа або відео оператора на весілля по всій Одесі. І просіть одного з друзів (подруг, братів, сестер, тіток, дядьків – потрібне підкреслити) взяти свій «супердоріг фотоапарат» і він фотографує все весілля і навіть знімає весільне відео (!). Плюси очевидні – економія на весільному фотографі від 200 до 1500 доларів. Солідно? Нині ж не зовсім очевидні мінуси. Відсутність досвіду у фотографа. На ваших фото буде все, що завгодно, крім того, що хотілося б побачити. Якість знімків залишає бажати кращого – тому що у «супердорогому фотоапараті» мільйон налаштувань, а користується «весільний фотограф» лише трьома. 70% фотографій видаляються, а якщо ще й, не дай боже, з фотографом, що залишилися, «пограється у фотошопіку» - на виході отримаємо огидні знімки в безсмачних рамочках, завантажених з інтернету. Якість зйомки відео тремтячими руками та звуку на ньому теж не дуже. Через руки і через те, що це ФОТОапарат, і він не призначений для професійної відеозйомки. Приклади тут і тут, і тисячі їх.

Варіант другий. Знаходимо недорогого весільного фотографа у Львові. Дуже часто, студент із середнім фотоапаратом. Можливо навіть вже зі своїм портфоліо (сотня-дві аматорських фото, але з «дуже великою часткою креативу та арту») та рекомендаціями. Плюси – економія близько п'яти сотень доларів, людина буде на роботі, а не на вашому святі і, швидше за все, не нап'ється до середини весілля. Хоча бувало й таке, напивався з тамадою чи музикантами, а то й з тими та іншими. Невелика ймовірність того, що ви таки отримаєте два-три десятки гарних весільних фотографій.

Мінуси – Чи не професійний фотоапарат і на виході не якісні знімки; Відсутність запасного фотоапарата і шанс, що весільна фотозйомка зупиниться на годинку (на час зарядки акумулятора), а може і на зовсім через поломку; Відсутність досвіду роботи самого весільного фотографа та всі ідеї постановочних фото зводяться до «до стрибків разом», «потримаємо наречену на долоні», «скорчимо пику» тощо. Приклади дивимося у варіанті першому; Відсутність професійної техніки обробки фотографій. Обробляється на домашньому ноутбуці. Відсутність можливості елементарного калібрування кольору; Досвід роботи весільного фотографа в програмах обробки фотографій зводиться до автоматичних корекцій кольору, додаванням все тих же безсмачних рамочок, блискіток та іншого, кострубатим вирізанням людей і предметів з подальшою перестановкою по фото. Приклади тут.

Варіант третій. Підшукуємо професійного весільного фотографа у Львові. Плюси- Професійна фототехніка з кількома об'єктивами, світлом, штативами, запасними акумуляторами та запасним фотоапаратом; Досвід роботи та наявність не шаблонних ідей для весільної зйомки в Одесі; Вміння та навички роботи з програмами обробки фотографій; Наявність професійної графічної станції з кількома моніторами, калібрувальниками кольорів тощо; Робота весільного фотографа триває протягом усього весілля. Найяскравіші та найкращі моменти відображені, а ви приємно здивовані. Бо навіть не бачили їх самі. Мінуси - Ціна на послуги весільного фотографа в Одесі коливається від п'ятиста до півтори тисячі доларів. Вибір залишається за вами. При виборі відео оператора на весілля потрібно керуватися приблизно тими ж критеріями, що і при виборі весільного фотографа. Слід лише додати вміння змонтувати весільний ролик чи фільм. Банкетний ресторан Art hall надає допомогу у підборі весільного фотографа та відео оператора в Одесі. Каталог

Написати адміністратору