Оформлення залу на весілля

Тематичне оформлення залу для урочистостей в Одесі.
Декорування, тематичне оформлення, спец – ефекти

Оформлення весільного залу

Більшість банкетних залів спочатку святково оформлені та урочисті. Але вони, зазвичай, підготовлені нейтрально – без додаткової, тематичної атрибутики. Наприклад, весільна арка виставляється виключно для весільних заходів і забирається на час проведення інших урочистостей. На сьогоднішній день існує чимало організацій, які займаються оформленням банкетних залів, як комплексно, так і окремо. У своїй більшості під окрасою залу мається на увазі - прикраса живими або штучними квітами (флористика), повітряними кулями, додатковими святковими атрибутами - весільна арка, пелюстки троянд зі стелі або під ноги молодим, святкове оформлення самих столів та стільців - бантами, стрічками . Дуже часто пропонуються – додаткові спецефекти, такі як мильні бульбашки, сніг, дим та різні світлові ефекти – лазери, світло-гармати та інше. У разі тематичного весілля вам допоможуть підібрати певні декорації під сценарій урочистості.

Все це в комплексі або окремо - має бути підібрано та розміщено грамотно та зі смаком. Тут справа не лише у красі, а й у практичності. Люди, які професійно займаються оформленням залів, знають, де і як всю цю красу розмістити і при цьому не завадити ні відпочинку гостей, ні роботі персоналу, що обслуговує вашу урочистість.

При розміщенні прикрас в залі слід врахувати, де і як сидітимуть, танцюватимуть і пересуватимуться ваші гості, інакше пара розбитих вазонів з квітами або ковзання по мильній піні забезпечені. А також продумати, чи не завадять прикраси залу роботі персоналу. Чи не офіціанти обходитимуть або натраплятимуть на великі вазони квітів. Чи не завадить додаткове світло фотографу чи відеооператору. Чи зможуть виступити артисти шоу-програми на розсипаних пелюстках троянд. І ще десятки всяких «підводних каменів» можуть ховатися за невинними кульками чи конфетті. Тому краще це питання довірити професіоналам із оформлення урочистостей. Або хоча б попередньо з ними проконсультуватись.

Святкове оформлення залу залежить тільки від вашої фантазії та бюджету. Ресторан Art hall пропонує професійну святкову прикрасу залу на будь-який смак та колір.

Написати адміністратору