Весілля Ігоря та Насті 21.01.17Банкетний зал Арт-Холл знову і знову стає свідком створення нових сімей. Наречена у вінчальній сукні, наречений в елегантному костюмі, блиск обручок і багаторазові крики «Гірко» - це все є практично на кожному весільному святкуванні. Ось тільки кожне весілля по-своєму неповторне і чудове. Наш ресторан наповнений позитивними емоціями. Ці стіни бачать багато щастя. Щастя різного. Це не тільки щаслива радість двох закоханих сердець відтепер пов'язаних узами шлюбу, це і радість батьків, родичів та друзів. Наше завдання утримати позитив та примножити його на кожному окремо взятому святі. Адже від правильної організації урочистостей залежить дуже багато. Наша команда професіоналів працює злагоджено та з душею! Можливо саме тому всі весілля проведені в Арт-Холлі яскраві та незабутні.

Не стало винятком і весілля, яке відбулося у нас 21 січня 2017 року. Узами Гіменея цього дня пов'язали себе Ігор та Анастасія. Весільний зал Арт-Холл взяв на себе обов'язки щодо організації урочистостей. Наші декоратори та флористи попрацювали на славу. Пересувна весільна арка у модному пудровому кольорі, квіткові композиції на столах гостей та декор столу молодят створили в залі особливу атмосферу.

Ведучим урочистостей був Кирило Богдан, він провів виїзний розпис, і весільне свято офіційно розпочалося. Родичі та друзі, привітавши молодих, вирушили за святковий стіл. Весільне меню було складено належним чином і припало до душі всім гостям. Потім був чудовий перший весільний танець, у фіналі якого чудово спрацювала гармата-конфетті від ресторану Арт-Холл, молодята купалися у срібному дощі з конфетті, оваціях присутніх і звичайно ж у своєму коханні.

Завдяки якісному світловому, звуковому та мультимедійному обладнанню встановленому в банкетному залі танцювально-розважальна програма для гостей пройшла на найвищому рівні. Чарівний свідок подарував молодій родині музичний сюрприз, виконавши для них чудову пісню. Повною несподіванкою для всіх стало те, що під час весільного аукціону ведучий урочистостей розбив пляшку об голову одного з гостей. Звісно ж, ніхто не постраждав! Але емоційний ефект був приголомшливим і, напевно, всім запам'ятається надовго.

Дзвін келихів, вітальні тости та найтепліші побажання на адресу молодої родини лилися цього вечора річкою. І хоч би як сумно нам розлучатися з цією прекрасною парою, будь-який банкет має свій кінець свій початок… І ось крики «Гірко» для хлопців тепер у спогадах, фотографіях та відеозаписах, а попереду у них довге та щасливе сімейне життя. Чого ми їм і бажаємо! Ну, а банкетний зал ресторан Арт-Холл завжди відкритий для гостей і із задоволенням допоможе організувати будь-яку вашу урочистість.

Ми раді новим знайомствам та зустрічам зі старими друзями. Завжди Ваш Арт-Холл.

Банкетный менеджер
(048) - 770 - 80 - 70

Написати адміністратору